Hakkımda

1238216_10151906730602445_1452573329_n1983 Malatya doğumluyum.

Lise eğitimimi İzmir Çınarlı Anadolu Teknik Lisesi Elektronik ve Bilgisayar bölümünde aldım. Akabinde Ege Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde üniversite eğitimi gördüm. İş hayatına atıldıktan sonra da Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesinde İşletme bitirdim.

İlk göz ağrım Pascal’la başladığım bu yolculuğa uzun süre Delphi ile devam ettim. Yazılım teknolojilerinin gelişmesi ile Java, PHP, C++ kod geliştirme araçlarım, MSSQL ve MYSQL ise veri saklamadaki tercihlerim oldu.

Gelişen web teknolojilerini CSS3-HTML5 ve bu çerçevede geliştirilen bootstrap, JQuery, AngularJS, Laravel gibi css/js ve php frameworkleri yakından takip ediyor ayrıca geliştirdiğim projelerde kullanıyorum.

Son dönemde mobil cihaz ve uygulama kullanımlarının yaygınlaşması ile birlikte bu yöndeki çalışmalarıma daha çok ağırlık vermeye başladım. Finansal Piyasalar ise bir başka özel ilgi alanımı oluşturuyor. Piyasalarda Alım-Satım yapacak başarılı Exper Advisor(Uzman Danışman) yazılımlar geliştiriyorum.

İlgi alanlarım arasında şehir hayatı dışında yapılacak her türlü faaliyet ilk sırayı alır. Ayrıca bisiklet sürmek, bilim kurgu film izlemek ve kitap okumak sevdiğim aktivitelerdir.

www.000webhost.com